Top Teams and Walkers

Thank you to everyone that participated in our walk last September!

TOP TEAMS:
Team Parker (London and District) $23,785
Renaud’s Raiders (Windsor-Essex) $7,475
Kawagama (Orangeville and Area) $6,808
Team Stammler (Windsor-Essex) $6,632
London Groupies (London and District) $5,740
Saugeen Strollers (Kincardine) $4,415
Scott’s Movers and Shakers (Stratford and Area) $4,346
Howard Bast Team (Waterloo Region) $4,190
r u ready (Orangeville and Area) $4,075
Stewies Shakers (Brant-Norfolk) $4,054

TOP WALKERS:

Raised $10,000+
Clare Poechman (South Grey, Bruce and Hanover)

Raised $5,000 – $9,999
Kent Dixon (Brant-Norfolk)
Barry Parker (London and District)
Tom Pistore (London and District)
William Rea (Orangeville)
Joe Renaud (Windsor-Essex)
Stuart Selby (Windsor-Essex)
Daniel St. Onge (Waterloo Region)
Mary Vernon (London and District)

Raised $2,500 – $4,999
Howard Bast (Waterloo Region)
Joy Blackburn (Orangeville)
Nancy Blaney (London and District)
Robert Cotie (Kincardine)
Scott Dunbar (Stratford and Area)
Mike Knott (Chatham-Kent)
Jim Piggott (Oxford County)
Maria Price (Windsor-Essex)
Joe Stammler (Windsor-Essex)
William Schafer (Stratford and Area)
George Werezak (Sarnia-Lambton)

Raised $1,000 – $2,499
Ken Amos (Sarnia-Lambton)
Lucas Anderson (Sarnia-Lambton)
Kathleen Antaya (Windsor-Essex)
Jerrold Beech (South Grey, Bruce and Hanover)
Mike & Nancy Berry (Sarnia-Lambton)
Connie Birmingham (Stratford and Area)
Annette Bradbury (Brant-Norfolk)
Karen Braithwaite (Owen Sound)
William Brennan (London and District)
Gary Burton (London and District)
Carl Chute (London and District)
Leah Coulthart-Howe (Kincardine)
Gary Dale (Kincardine)
Roger Dallaire (Sarnia-Lambton)
Sue Dunseith (Stratford and Area)
Brenda Ecclestone (Orangeville)
Robert Ecclestone (Orangeville)
Marilyn Elford (London and District)
Nick Fatouros (London and District)
Raegan Fatouros (London and District)
William Gard (Stratford and Area)
Mary Ellen Garner (Oxford County)
David Gilbert (Waterloo Region)
Avril Hickson (London and District)
DJ Hillier (Sarnia-Lambton)
Jessie Hillier (Sarnia-Lambton)
Kimberly Hogan (Stratford and Area)
Clara Howe (Kincardine)
Lorne Hyatt (Sarnia-Lambton)
Sanford Kuepfer (Stratford and Area)
Laura Lampkin (London and District)
Chris Maciejowski (London and District)
Sara & Hannah McPherson (Brant-Norfolk)
Bonnie Moore (Sarnia-Lambton)
Dave & Helen Moran – Craigie (South Grey, Bruce and Hanover)
Bill Moses (Owen Sound)
Anne Neill (London and District)
Christie Newman (Windsor-Essex)
Melora Parker-Pistore (London and District)
Bev Plume (South Grey, Bruce and Hanover)
Maria Price (Windsor-Essex)
Norah Rae (Waterloo Region)
Charles Ryde (Stratford and Area)
Sam Sanfilippo (London and District)
Alan Scott (Stratford and Area)
Diana Shelestynsky (Stratford and Area)
Ian Shouldice (Sarnia-Lambton)
Colleen Sim (Sarnia-Lambton)
Stan Soterlos (Windsor-Essex)
Crystal & Herb Stammler (Windsor-Essex)
Katie Stammler (Windsor-Essex)
John Stewart (Brant-Norfolk)
Stephanie Szusz (Waterloo Region)
Jamie Tolton (South Grey, Bruce and Hanover)
Gunne Weber (Kincardine)
Otto Weber (Stratford and Area)
Lynn Werkmeister (South Grey, Bruce and Hanover)
JoAnn Wolfs (London and District)
Carolyn Young (Sarnia-Lambton)